MYRLP180015F21RE
Numer produktu DigiKey
811-MYRLP180015F21RETR-ND - Taśma i szpula (TR)
811-MYRLP180015F21RECT-ND - Taśma cięta (CT)
811-MYRLP180015F21REDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MYRLP180015F21RE
Opis
DC DC CONVERTER 1.80V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł nieizolowany PoL Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 1,8V 150mA 1,8V - 6V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MYRLP180015F21RE Modele
Kategoria
Napięcie - wyjściowe 1
Prod.
Prąd - wyjściowy (maks.)
150mA
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Funkcje
Wyjście nastawne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ
Moduł nieizolowany PoL
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Moduł 8-PowerTDFN
Napięcie - wejściowe (min.)
1,8V
Rozmiar / wymiar
0,10" x 0,08" x 0,04" (2,5mm x 2,0mm x 1,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
6V