MYMGM5R012ELA5RN_view2.jpg
MYMGM5R012ELA5RN
Numer produktu DigiKey
811-MYMGM5R012ELA5RNTR-ND - Taśma i szpula (TR)
811-MYMGM5R012ELA5RNCT-ND - Taśma cięta (CT)
811-MYMGM5R012ELA5RNDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MYMGM5R012ELA5RN
Opis
DC/DC CONV 7.5-15V/1.8-5V 12A
Standardowy czas realizacji przez producenta
57 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł nieizolowany PoL Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 1,8 - 5V 12A 7,5V - 15V Wejście
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
12A
Prod.
Moc (W)
60 W
Seria
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Funkcje
Wyjście nastawne, PMBus™, zdalne włączanie/wyłączanie, zdalny pomiar
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (z odciążaniem)
Sprawność
95,7%
Napięcie - wejściowe (min.)
7,5V
Napięcie - wejściowe (maks.)
15V
Rozmiar / wymiar
0,41" x 0,35" x 0,20" (10,5mm x 9,0mm x 5,0mm) (dł. x szer. x wys.)