MYMGM1R824ELA5RAD
Numer produktu DigiKey
811-MYMGM1R824ELA5RADTR-ND - Taśma i szpula (TR)
811-MYMGM1R824ELA5RADCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
MYMGM1R824ELA5RAD
Opis
DC DC CONVERTER 0.7-1.8V 43W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł nieizolowany PoL Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 0,7 - 1,8V 24A 7,5V - 15V Wejście
Kategoria
Moc (W)
43 W
ITE (handel)
Seria
Funkcje
Wyjście nastawne, PMBus™, zdalne włączanie/wyłączanie, zdalny pomiar
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (z odciążaniem)
Status części
Nieaktualne
Sprawność
94%
Napięcie - wejściowe (min.)
7,5V
Rozmiar / wymiar
0,41" x 0,35" x 0,20" (10,5mm x 9,0mm x 5,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
15V
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny wysoki
Napięcie - wyjściowe 1
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy (maks.)
24A