MYMGM1R816ELA5RA
Numer produktu DigiKey
811-MYMGM1R816ELA5RATR-ND - Taśma i szpula (TR)
811-MYMGM1R816ELA5RACT-ND - Taśma cięta (CT)
811-MYMGM1R816ELA5RADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MYMGM1R816ELA5RA
Opis
DC DC CONVERTER 0.7-1.8V 29W
Standardowy czas realizacji przez producenta
69 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł nieizolowany PoL Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 0,7 - 1,8V 16A 7,5V - 15V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MYMGM1R816ELA5RA Modele
Kategoria
Moc (W)
29 W
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Funkcje
Wyjście nastawne, zdalne włączanie/wyłączanie, zdalny pomiar
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (z odciążaniem)
Typ
Moduł nieizolowany PoL
Sprawność
91,8%
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (min.)
7,5V
Obudowa / skrzynia
Moduł 56-SMD
Napięcie - wejściowe (maks.)
15V
Rozmiar / wymiar
0,41" x 0,35" x 0,20" (10,5mm x 9,0mm x 5,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny wysoki
Prąd - wyjściowy (maks.)
16A