MYMGK1R820ERSR-H
Numer produktu DigiKey
811-MYMGK1R820ERSR-HTR-ND - Taśma i szpula (TR)
811-MYMGK1R820ERSR-HCT-ND - Taśma cięta (CT)
811-MYMGK1R820ERSR-HDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MYMGK1R820ERSR-H
Opis
20A, NON-ISOLATED POL DC/DC CONV
Szczegółowy opis
Moduł nieizolowany PoL Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 0,7 - 1,8V 20A 8V - 15V Wejście
Modele EDA/CAD
MYMGK1R820ERSR-H Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
20A
Prod.
Moc (W)
36 W
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (z odciążaniem)
Sprawność
87,8%
Napięcie - wejściowe (min.)
8V
Napięcie - wejściowe (maks.)
15V
Rozmiar / wymiar
0,41" x 0,35" x 0,22" (10,5mm x 9,0mm x 5,6mm) (dł. x szer. x wys.)