MYMGK1R812FRSR-H
Numer produktu DigiKey
811-MYMGK1R812FRSR-HTR-ND - Taśma i szpula (TR)
811-MYMGK1R812FRSR-HCT-ND - Taśma cięta (CT)
811-MYMGK1R812FRSR-HDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MYMGK1R812FRSR-H
Opis
12A, NON-ISOLATED POL DC-DC CONV
Szczegółowy opis
Moduł nieizolowany PoL Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 0,7 - 1,8V 12A 4,5V - 8V Wejście
Modele EDA/CAD
MYMGK1R812FRSR-H Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
12A
Prod.
Moc (W)
21.6 W
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (z odciążaniem)
Sprawność
92%
Napięcie - wejściowe (min.)
4,5V
Napięcie - wejściowe (maks.)
8V
Rozmiar / wymiar
0,41" x 0,35" x 0,22" (10,5mm x 9,0mm x 5,6mm) (dł. x szer. x wys.)