MYMGK1R812ERSR-H
Numer produktu DigiKey
811-MYMGK1R812ERSR-HTR-ND - Taśma i szpula (TR)
811-MYMGK1R812ERSR-HCT-ND - Taśma cięta (CT)
811-MYMGK1R812ERSR-HDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MYMGK1R812ERSR-H
Opis
12A, NON-ISOLATED POL DC-DC CONV
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł nieizolowany PoL Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 0,7 - 1,8V 12A 8V - 15V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MYMGK1R812ERSR-H Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
12A
Prod.
Moc (W)
21.6 W
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Funkcje
Wyjście nastawne, zdalne włączanie/wyłączanie, zdalny pomiar
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (z odciążaniem)
Typ
Moduł nieizolowany PoL
Sprawność
90,4%
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (min.)
8V
Obudowa / skrzynia
Moduł 37-SMD
Napięcie - wejściowe (maks.)
15V
Rozmiar / wymiar
0,41" x 0,35" x 0,22" (10,5mm x 9,0mm x 5,6mm) (dł. x szer. x wys.)