MGJ2D152005MPC-R7 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | MGJ2D152005MPC-R7 |
Opis | DC DC CONVERTER 20V -5V 2W |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 25 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 2 Wyjście 20V -5V 80mA, 80mA 13,5V - 16,5V Wejście |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Prąd - wyjściowy (maks.) 80mA, 80mA |
Prod. | Moc (W) 2 W |
Seria | Napięcie - izolacji 5.7 kV |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Zastosowania ITE (handel), medycyna |
Status części Aktywny | Temperatura robocza -40°C - 95°C (z odciążaniem) |
Typ Moduł izolowany | Sprawność +76% |
Liczba wyjść 2 | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Napięcie - wejściowe (min.) 13,5V | Obudowa / skrzynia Moduł 8-SMD |
Napięcie - wejściowe (maks.) 16,5V | Rozmiar / wymiar 0,79" x 0,59" x 0,17" (19,9mm x 15,0mm x 4,4mm) (dł. x szer. x wys.) |