MGJ2D151503SC
Numer produktu DigiKey
811-MGJ2D151503SC-ND
Producent
Numer produktu producenta
MGJ2D151503SC
Opis
DC-DC TH 24-15/3V 5.2KV
Standardowy czas realizacji przez producenta
43 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 2 Wyjście 15V -3V 95mA, 95mA 13,5V - 16,5V Wejście
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
95mA, 95mA
Prod.
Moc (W)
2 W
Seria
Napięcie - izolacji
5.2 kV
Opakowanie
Rurka
Temperatura robocza
-40°C - 100°C
Sprawność
80%
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (min.)
13,5V
Obudowa / skrzynia
Moduł 7-SIP, 5 odpr.
Napięcie - wejściowe (maks.)
16,5V
Rozmiar / wymiar
0,77" x 0,39" x 0,49" (19,5mm x 9,8mm x 12,5mm) (dł. x szer. x wys.)