MGJ2D121509MPC-R7
Numer produktu DigiKey
811-MGJ2D121509MPC-R7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
811-MGJ2D121509MPC-R7CT-ND - Taśma cięta (CT)
811-MGJ2D121509MPC-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MGJ2D121509MPC-R7
Opis
DC DC CONVERTER 15V -9V 2W
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 2 Wyjście 15V -9V 80mA, 80mA 10,8V - 13,2V Wejście
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
80mA, 80mA
Prod.
Moc (W)
2 W
Seria
Napięcie - izolacji
5.7 kV
Temperatura robocza
-40°C - 95°C (z odciążaniem)
Sprawność
77%
Napięcie - wejściowe (min.)
10,8V
Napięcie - wejściowe (maks.)
13,2V
Rozmiar / wymiar
0,79" x 0,59" x 0,17" (19,9mm x 15,0mm x 4,4mm) (dł. x szer. x wys.)