MGJ1D121503VMC-R7
Numer produktu DigiKey
811-MGJ1D121503VMC-R7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
811-MGJ1D121503VMC-R7CT-ND - Taśma cięta (CT)
811-MGJ1D121503VMC-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MGJ1D121503VMC-R7
Opis
DC DC CONVERTER 15V -3V 1W
Standardowy czas realizacji przez producenta
43 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 15V -3V 56mA, 56mA 10,8V - 13,2V Wejście
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
56mA, 56mA
Prod.
Moc (W)
1 W
Seria
Napięcie - izolacji
5.2 kV
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
ITE (handel)
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (z odciążaniem)
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
0.72
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (min.)
10,8V
Obudowa / skrzynia
Moduł 24-SMD, 12 odpr.
Napięcie - wejściowe (maks.)
13,2V
Rozmiar / wymiar
0,63" x 0,47" x 0,18" (16,0mm x 12,0mm x 4,5mm) (dł. x szer. x wys.)