IRV300-24W80R-C
Numer produktu DigiKey
811-IRV300-24W80R-C-ND
Producent
Numer produktu producenta
IRV300-24W80R-C
Opis
DC/DC CONVERTER 24V 300W
Standardowy czas realizacji przez producenta
43 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 24V 12,5A 160V Wejście
Kategoria
Moc (W)
300W
Producent
Murata Power Solutions Inc.
Napięcie - izolacji
4.25 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel), kolejnictwo
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
92%
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (z odciążaniem)
Typ
Obudowane
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wejściowe (min.)
16,8V
Rozmiar / wymiar
7,27" x 4,57" x 1,56" (184,7mm x 116,1mm x 39,6mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
160V
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, UL
Liczba wyjść
1
Numer standardowy
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy (maks.)
12,5A