IRV300-24W80H-C
Numer produktu DigiKey
811-IRV300-24W80H-C-ND
Producent
Numer produktu producenta
IRV300-24W80H-C
Opis
DC/DC CONVERTER 24V 300W
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 24V 12,5A 160V Wejście
Kategoria
Moc (W)
300W
Napięcie - izolacji
4.25 kV
Sprawność
92%
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (z odciążaniem)
Napięcie - wejściowe (min.)
16,8V
Rozmiar / wymiar
7,27" x 4,57" x 1,56" (184,7mm x 116,1mm x 39,6mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
160V
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy (maks.)
12,5A