IRS-5/10-Q12P-C
Numer produktu DigiKey
811-3887-ND
Producent
Numer produktu producenta
IRS-5/10-Q12P-C
Opis
DC DC CONVERTER 5V 50W
Standardowy czas realizacji przez producenta
43 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 5V 10A 9V - 36V Wejście
Kategoria
Napięcie - izolacji
2.828 kV
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Funkcje
Zdalne wł./wył., OTP, OVP, SCP
Opakowanie
Taca
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Sprawność
91%
Typ
Moduł izolowany
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Sixteenth Brick
Napięcie - wejściowe (min.)
9V
Rozmiar / wymiar
1,44" x 1,04" x 0,50" (36,5mm x 26,3mm x 12,7mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Obudowa dostawcy urządzenia
Sixteenth Brick
Napięcie - wyjściowe 1
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny wysoki
Prąd - wyjściowy (maks.)
10A
Agencja zatwierdzająca
cURus
Moc (W)
50 W