IRS-3.3/15-Q48NF-C jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Murata Power Solutions Inc.
W magazynie: 258
Arkusz danych
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 3,3V 15A 18V - 75V Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Murata’s IR Series DC-DC Power Converters for Industrial and Rail
IR Series
IRS-3.3/15-Q48NF-C
Numer produktu DigiKey
811-3466-ND
Producent
Numer produktu producenta
IRS-3.3/15-Q48NF-C
Opis
DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
IRS-3.3/15-Q48NF-C Modele
Kategoria
Moc (W)
50 W
Prod.
Zastosowania
ITE (handel), kolejnictwo
Seria
Funkcje
OTP, OVP, SCP, UVLO
Opakowanie
Taca
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (z odciążaniem)
Status części
Nieaktualne
Sprawność
91%
Typ
Moduł izolowany
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Moduł 9-DIP, 1/16 brick
Napięcie - wejściowe (min.)
18V
Rozmiar / wymiar
1,44" x 1,50" x 0,50" (36,5mm x 38,1mm x 12,7mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
75V
Obudowa dostawcy urządzenia
Sixteenth Brick
Napięcie - wyjściowe 1
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy (maks.)
15A