IRQ-5/20-T110NVF-C
Numer produktu DigiKey
IRQ-5/20-T110NVF-C-ND
Producent
Numer produktu producenta
IRQ-5/20-T110NVF-C
Opis
DC DC CONVERTER 5V 100W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 5V 20A 57,6V - 160V Wejście
Kategoria
Moc (W)
100 W
Prod.
Napięcie - izolacji
3 kV
Funkcje
Zdalne wł./wył., OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Sprawność
85,5%
Napięcie - wejściowe (min.)
57,6V
Obudowa / skrzynia
Moduł 8-DIP, 1/4 brick
Napięcie - wejściowe (maks.)
160V
Rozmiar / wymiar
2,28" x 1,45" x 0,50" (57,9mm x 36,8mm x 12,7mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny niski
Prąd - wyjściowy (maks.)
20A