IRQ-12/12.5-W80NB-C
Numer produktu DigiKey
811-IRQ-12/12.5-W80NB-C-ND
Producent
Numer produktu producenta
IRQ-12/12.5-W80NB-C
Opis
1/4 BRICK, 12VOUT @ 12.5A, 16-16
Standardowy czas realizacji przez producenta
43 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 12V 12,5A 16V - 160V Wejście
Kategoria
Napięcie - izolacji
4.242 kV
Prod.
Zastosowania
ITE (handel), kolejnictwo
Seria
Funkcje
Wyjście nastawne, płyta bazowa, zdalne włączanie/wyłączanie, zdalny pomiar
Opakowanie
Taca
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Sprawność
0.89
Typ
Moduł izolowany
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Quarter Brick
Napięcie - wejściowe (min.)
16V
Rozmiar / wymiar
2,41" x 1,56" x 0,53" (61,2mm x 39,6mm x 13,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
160V
Obudowa dostawcy urządzenia
Quarter Brick
Napięcie - wyjściowe 1
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny niski
Prąd - wyjściowy (maks.)
12,5A
Agencja zatwierdzająca
cURus, CSA, UL
Moc (W)
150 W