IRH-24/6.3-T110N-C
Numer produktu DigiKey
811-3470-ND
Producent
Numer produktu producenta
IRH-24/6.3-T110N-C
Opis
DC DC CONVERTER 24V 150W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 24V 6,25A 57,6V - 160V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
IRH-24/6.3-T110N-C Modele
Kategoria
Moc (W)
150 W
Prod.
Napięcie - izolacji
3 kV
Funkcje
Zdalne wł./wył., OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (z odciążaniem)
Sprawność
0.89
Napięcie - wejściowe (min.)
57,6V
Napięcie - wejściowe (maks.)
160V
Rozmiar / wymiar
2,40" x 2,28" x 12,7" (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm) (dł. x szer. x wys.)
Prąd - wyjściowy (maks.)
6,25A