IRE-12/10-Q12P-C
Numer produktu DigiKey
811-IRE-12/10-Q12P-C-ND
Producent
Numer produktu producenta
IRE-12/10-Q12P-C
Opis
DC DC CONVERTER 12V 120W
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 12V 10A 9V - 36V Wejście
Kategoria
Napięcie - izolacji
2.828 kV
Temperatura robocza
-40°C - 115°C (z odciążaniem)
Sprawność
92%
Napięcie - wejściowe (min.)
9V
Rozmiar / wymiar
2,41" x 1,01" x 0,50" (61,2mm x 25,7mm x 12,7mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny wysoki
Prąd - wyjściowy (maks.)
10A
Moc (W)
120 W