D1U54P-W-450-12-HA4C
Numer produktu DigiKey
811-3295-ND
Producent
Numer produktu producenta
D1U54P-W-450-12-HA4C
Opis
AC/DC CONVERTER 12V 450W
Standardowy czas realizacji przez producenta
43 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Koniec od przedniej strony Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 12V 90 - 264V~ Wejście
Kategoria
Moc (W)
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Napięcie - izolacji
3 kV
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
91%
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-5°C - 50°C
Typ
Koniec od przedniej strony
Funkcje
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Montaż na stelażu
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
9,00" x 2,15" x 1,57" (228,6mm x 54,5mm x 40,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
12V
Agencja zatwierdzająca
BMSI, CB, cCSAus, CE, CQC, TUV
Prąd - wyjściowy 1
37.5 A