D1U54P-W-1500-12-HB4TC
Numer produktu DigiKey
811-3527-ND
Producent
Numer produktu producenta
D1U54P-W-1500-12-HB4TC
Opis
AC/DC CONVERTER 12V 1500W
Standardowy czas realizacji przez producenta
43 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Koniec od przedniej strony Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 12V 90 - 264V~ Wejście
Kategoria
Zastosowania
ITE (handel)
Prod.
Napięcie - izolacji
3 kV
Seria
Sprawność
91%
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-5°C - 45°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Funkcje
Typ
Koniec od przedniej strony
Typ mocowania
Montaż na stelażu
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
12,66" x 2,15" x 1,57" (321,5mm x 54,5mm x 40,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
BSMI, CE, cCSAus, CQC, TUV
Napięcie - wyjściowe 1
12V
Minimalne wymagane obciążenie
Tak
Prąd - wyjściowy 1
125 A