D1U54-D-1500-12-HC4C
Numer produktu DigiKey
D1U54-D-1500-12-HC4C-ND
Producent
Numer produktu producenta
D1U54-D-1500-12-HC4C
Opis
DC/DC CONVERTER 12V 1500W
Standardowy czas realizacji przez producenta
43 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Koniec od przedniej strony Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 12V 125A -72V Wejście
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
125A
Producent
Murata Power Solutions Inc.
Moc (W)
1500W
Seria
Napięcie - izolacji
1.5 kV
Opakowanie
Zbiorcze
Zastosowania
ITE (handel)
Status części
Aktywny
Sprawność
90%
Typ
Koniec od przedniej strony
Temperatura robocza
-5°C - 45°C
Napięcie - wejściowe (min.)
-40V
Typ mocowania
Montaż na stelażu
Napięcie - wejściowe (maks.)
-72V
Rozmiar / wymiar
12,66" x 2,15" x 1,57" (321,5mm x 54,5mm x 40,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Liczba wyjść
1
Agencja zatwierdzająca
CB, CE, cCSAus
Napięcie - wyjściowe 1
12V