RDER71H471K0K1H03B
Numer produktu DigiKey
490-8846-ND
Producent
Numer produktu producenta
RDER71H471K0K1H03B
Opis
CAP CER 470PF 50V X7R RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 pF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RDER71H471K0K1H03B Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Zastosowania
Seria
Typ mocowania
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,157" x 0,098" (4,00mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,236" (6,00mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)