RCE5C2A101J0M1H03A
Numer produktu DigiKey
490-7421-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-7421-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
RCE5C2A101J0M1H03A
Opis
CAP CER 100PF 100V C0G/NP0 RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RCE5C2A101J0M1H03A Modele
Kategoria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Prod.
Zastosowania
Seria
Typ mocowania
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,142" x 0,098" (3,60mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,138" (3,50mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Napięcie - znamionowe
Styl odprowadzeń
Odprowadzenia formowane
Współczynnik temperaturowy
Bazowy numer produktu
Temperatura robocza
-55°C - 125°C