RCE5C2A101J0M1H03A | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | RCE5C2A101J0M1H03A |
Opis | CAP CER 100PF 100V C0G/NP0 RAD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 17 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 100 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | RCE5C2A101J0M1H03A Modele |
Kategoria | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Prod. | Zastosowania |
Seria | Typ mocowania |
Opakowanie Taśma cięta (CT) Taśma i skrzynka (TB) | Obudowa / skrzynia Promieniowe |
Status części Aktywny | Rozmiar / wymiar 0,142" x 0,098" (3,60mm x 2,50mm) (dł. x szer.) |
Pojemność | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,138" (3,50mm) |
Tolerancja ±5% | Rozstaw odprowadzeń 0,197" (5,00mm) |
Napięcie - znamionowe | Styl odprowadzeń Odprowadzenia formowane |
Współczynnik temperaturowy | Bazowy numer produktu |
Temperatura robocza -55°C - 125°C |