NXFT15WF104FEAB050
Numer produktu DigiKey
NXFT15WF104FEAB050-ND
Producent
Numer produktu producenta
NXFT15WF104FEAB050
Opis
THERMISTOR NTC 100KOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
termistory NTC 100k Wypustka
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
NXFT15WF104FEAB050 Modele
Kategoria
B25/85
4311K
Producent
Murata Electronics
B25/100
4334K
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Moc - maks.
3 mW
Status części
Aktywny
Długość - przewodu odprowadzenia
1,97" (50,00mm)
Rezystancja w omach przy 25°C
100k
Typ mocowania
Swobodnie zwisające
Tolerancja rezystancji
±1%
Obudowa / skrzynia
Wypustka
Wartość tolerancji B
±1%