NFZ32BW190HN11L
Numer produktu DigiKey
490-9315-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-9315-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-9315-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NFZ32BW190HN11L
Opis
FERRITE BEAD 19 OHM 2SMD 1LN
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
19 Ohms @ 1 MHz 1 FKoraliki i kostki ferrytowe 2-SMD, odprowadzenie płaskie 1,8A 106,8mOhm
Modele EDA/CAD
NFZ32BW190HN11L Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
106,8mOhm
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Seria
Obudowa / skrzynia
2-SMD, odprowadzenie płaskie
Wysokość (maks.)
0,067" (1,70mm)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
19 Ohms @ 1 MHz
Bazowy numer produktu
Prąd znamionowy (maks.)
1,8A