NFZ32BW190HN11L | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | NFZ32BW190HN11L |
Opis | FERRITE BEAD 19 OHM 2SMD 1LN |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 19 Ohms @ 1 MHz 1 FKoraliki i kostki ferrytowe 2-SMD, odprowadzenie płaskie 1,8A 106,8mOhm |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | NFZ32BW190HN11L Modele |
Kategoria | Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.) 106,8mOhm |
Producent Murata Electronics | Temperatura robocza -40°C - 125°C |
Seria | Obudowa / skrzynia 2-SMD, odprowadzenie płaskie |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Status części Aktywny | Wysokość (maks.) 0,067" (1,70mm) |
Liczba linii 1 | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.) |
Impedancja przy częstotliwości 19 Ohms @ 1 MHz | Bazowy numer produktu |
Prąd znamionowy (maks.) 1,8A |