NFZ32BW151HN10L
Numer produktu DigiKey
490-NFZ32BW151HN10LTR-ND - Taśma i szpula (TR)
490-NFZ32BW151HN10LCT-ND - Taśma cięta (CT)
490-NFZ32BW151HN10LDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NFZ32BW151HN10L
Opis
FERRITE BEAD 150 OHM 2SMD 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
150 Ohms @ 1 MHz 1 FKoraliki i kostki ferrytowe 2-SMD, odprowadzenie płaskie 450mA 972mOhm
Modele EDA/CAD
NFZ32BW151HN10L Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
972mOhm
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Seria
Obudowa / skrzynia
2-SMD, odprowadzenie płaskie
Wysokość (maks.)
0,067" (1,70mm)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
150 Ohms @ 1 MHz
Bazowy numer produktu
Prąd znamionowy (maks.)
450mA