NFZ2MSD301SZ10L
Numer produktu DigiKey
490-NFZ2MSD301SZ10LTR-ND - Taśma i szpula (TR)
490-NFZ2MSD301SZ10LCT-ND - Taśma cięta (CT)
490-NFZ2MSD301SZ10LDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NFZ2MSD301SZ10L
Opis
FERRITE BEAD 300 OHM 0806 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
300 Ohms @ 100 MHz 1 FKoraliki i kostki ferrytowe 0806 (2016 metryczne) 3,8A 26mOhm
Modele EDA/CAD
NFZ2MSD301SZ10L Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
26mOhm
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Wysokość (maks.)
0,047" (1,20mm)
Impedancja przy częstotliwości
300 Ohms @ 100 MHz
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (maks.)
3,8A