NFZ2MSD102SZ10L
Numer produktu DigiKey
490-NFZ2MSD102SZ10LTR-ND - Taśma i szpula (TR)
490-NFZ2MSD102SZ10LCT-ND - Taśma cięta (CT)
490-NFZ2MSD102SZ10LDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NFZ2MSD102SZ10L
Opis
FERRITE BEAD 1 KOHM 0806 1LN
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 kOhms @ 100 MHz 1 FKoraliki i kostki ferrytowe 0806 (2016 metryczne) 2,5A 46mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
NFZ2MSD102SZ10L Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
46mOhm
Producent
Murata Electronics
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0806 (2016 metryczne)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba linii
1
Wysokość (maks.)
0,047" (1,20mm)
Impedancja przy częstotliwości
1 kOhms @ 100 MHz
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (maks.)
2,5A