NFZ18SM701SN10D
Numer produktu DigiKey
490-NFZ18SM701SN10DTR-ND - Taśma i szpula (TR)
490-NFZ18SM701SN10DCT-ND - Taśma cięta (CT)
490-NFZ18SM701SN10DDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NFZ18SM701SN10D
Opis
FERRITE BEAD 700 OHM 0603 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
700 Ohms @ 100 MHz 1 FKoraliki i kostki ferrytowe 0603 (1608 metryczne) 800mA 290mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
NFZ18SM701SN10D Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
290mOhm
Producent
Murata Electronics
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Wysokość (maks.)
0,037" (0,95mm)
Liczba linii
1
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
700 Ohms @ 100 MHz
Bazowy numer produktu
Prąd znamionowy (maks.)
800mA