NFM31KC223R1H3L
Numer produktu DigiKey
490-12814-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-12814-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-12814-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NFM31KC223R1H3L
Opis
CAP FEEDTHRU 0.022UF 50V 1206
Szczegółowy opis
0.022 µF Kondensatory przelotowe 50V 10 A 1,5mOhm 1206 (3216 metryczne), 3 podkładki PC
Modele EDA/CAD
NFM31KC223R1H3L Modele
Kategoria
Prąd
10 A
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
1,5mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
0.022 µF
Wysokość (maks.)
0,059" (1,50mm)
Tolerancja
±20%
Bazowy numer produktu
Napięcie - znamionowe
50V