NFM21PC105B1A3D
Numer produktu DigiKey
490-6980-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-6980-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-6980-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NFM21PC105B1A3D
Opis
CAP FEEDTHRU 1UF 20% 10V 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µF Kondensatory przelotowe 10V 4 A 20mOhm 0805 (2012 metryczne), 3 podkładki PC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
NFM21PC105B1A3D Modele
Kategoria
Prąd
4 A
Producent
Murata Electronics
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
20mOhm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne), 3 podkładki PC
Typ
Przepust
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Pojemność
1 µF
Wysokość (maks.)
0,037" (0,95mm)
Tolerancja
±20%
Bazowy numer produktu
Napięcie - znamionowe
10V