NFE61PT101Z1H9L | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | NFE61PT101Z1H9L |
Opis | FILTER LC(T) 100PF SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 21 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | LC (typ T) EMI Filtry Trzeci Zamówienie Dolnoprzepustowe 1 kanał C = 100pF 2 A 2706 (6816 metryczne), 3 podkładki PC |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | NFE61PT101Z1H9L Modele |
Kategoria | Wartości C = 100pF |
Producent Murata Electronics | Ochrona przez wyładowaniami elektrostatycznymi Brak |
Seria | Temperatura robocza -40°C - 85°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Zastosowania Przeznaczenie ogólne |
Status części Aktywny | Napięcie - znamionowe 50V |
Typ Dolnoprzepustowe | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Rząd filtra Trzeci | Obudowa / skrzynia 2706 (6816 metryczne), 3 podkładki PC |
Technologia LC (typ T) | Rozmiar / wymiar 0,268" x 0,063" (6,80mm x 1,60mm) (dł. x szer.) |
Liczba kanałów 1 | Wysokość 0,075" (1,90mm) |
Prąd 2 A | Bazowy numer produktu |