NFE61PT101Z1H9L
Numer produktu DigiKey
490-11833-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-11833-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-11833-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NFE61PT101Z1H9L
Opis
FILTER LC(T) 100PF SMD
Szczegółowy opis
LC (typ T) EMI Filtry Trzeci Zamówienie Dolnoprzepustowe 1 kanał C = 100pF 2 A 2706 (6816 metryczne), 3 podkładki PC
Modele EDA/CAD
NFE61PT101Z1H9L Modele
Kategoria
Wartości
C = 100pF
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Digi-Reel®
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Napięcie - znamionowe
50V
Obudowa / skrzynia
2706 (6816 metryczne), 3 podkładki PC
Rozmiar / wymiar
0,268" x 0,063" (6,80mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Wysokość
0,075" (1,90mm)
Prąd
2 A