LQW2BAN3N6J00L
Numer produktu DigiKey
490-16042-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-16042-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-16042-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LQW2BAN3N6J00L
Opis
FIXED IND 3.6NH 2A 50 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.6 nH Nieekranowane Uzwojenie Cewka indukcyjna 2 A Maks. 50mOhm 0805 (2015 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LQW2BAN3N6J00L Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 50mOhm
Prod.
Q przy częst.
75 przy 1,5GHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
11,8GHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
250 MHz
Typ
Uzwojenie
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
0805 (2015 metryczne)
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,082" x 0,060" (2,09mm x 1,53mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,060" (1,52mm)