LQW18CNR16J00D
Numer produktu DigiKey
490-11774-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-11774-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-11774-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LQW18CNR16J00D
Opis
FIXED IND 160NH 1A 100 MOHM SMD
Szczegółowy opis
160 nH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 1 A Maks. 100mOhm 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
LQW18CNR16J00D Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 100mOhm
Prod.
Częstotliwość - rezonansu własnego
900MHz
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
10 MHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,037" (0,95mm)