LQW18CNR12J0ZD
Numer produktu DigiKey
490-LQW18CNR12J0ZDTR-ND - Taśma i szpula (TR)
490-LQW18CNR12J0ZDCT-ND - Taśma cięta (CT)
490-LQW18CNR12J0ZDDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LQW18CNR12J0ZD
Opis
FIXED IND 120NH 1.1A 85 MOHM SMD
Szczegółowy opis
120 nH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 1.1 A Maks. 85mOhm 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
LQW18CNR12J0ZD Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 85mOhm
Prod.
Częstotliwość - rezonansu własnego
1,2GHz
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
10 MHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Obudowa dostawcy urządzenia
0603
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,037" (0,95mm)