LQW18CN4N9D0HD
Numer produktu DigiKey
490-LQW18CN4N9D0HDTR-ND - Taśma i szpula (TR)
490-LQW18CN4N9D0HDCT-ND - Taśma cięta (CT)
490-LQW18CN4N9D0HDDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LQW18CN4N9D0HD
Opis
FIXED IND 4.9NH 2.6A 15 MOHM SMD
Szczegółowy opis
4.9 nH Nieekranowane Uzwojenie Cewka indukcyjna 2.6 A Maks. 15mOhm 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
LQW18CN4N9D0HD Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 15mOhm
Prod.
Częstotliwość - rezonansu własnego
2,3GHz
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
10 MHz
Typ
Uzwojenie
Obudowa dostawcy urządzenia
0603
Tolerancja
±0,5nH
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,037" (0,95mm)