LQW18CN33NJ00D
Numer produktu DigiKey
490-11772-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-11772-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-11772-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LQW18CN33NJ00D
Opis
FIXED IND 33NH 1.7A 35 MOHM SMD
Szczegółowy opis
33 nH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 1.7 A Maks. 35mOhm 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
LQW18CN33NJ00D Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 35mOhm
Prod.
Częstotliwość - rezonansu własnego
1,8GHz
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
10 MHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,037" (0,95mm)