LQW18CN15NJ0HD
Numer produktu DigiKey
490-LQW18CN15NJ0HDTR-ND - Taśma i szpula (TR)
490-LQW18CN15NJ0HDCT-ND - Taśma cięta (CT)
490-LQW18CN15NJ0HDDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LQW18CN15NJ0HD
Opis
FIXED IND 15NH 2.2A 25 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 nH Nieekranowane Uzwojenie Cewka indukcyjna 2.2 A Maks. 25mOhm 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
LQW18CN15NJ0HD Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 25mOhm
Prod.
Częstotliwość - rezonansu własnego
2GHz
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
10 MHz
Typ
Uzwojenie
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
0603
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,037" (0,95mm)