LQP03TN4N7J02D
Numer produktu DigiKey
490-11734-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-11734-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-11734-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LQP03TN4N7J02D
Opis
FIXED IND 4.7NH 350MA 400 MOHM
Szczegółowy opis
4.7 nH Nieekranowane Gruba warstwa Cewka indukcyjna 350 mA Maks. 400mOhm 0201 (0603 metryczne)
Modele EDA/CAD
LQP03TN4N7J02D Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 400mOhm
Prod.
Q przy częst.
14 przy 500MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
4,4GHz
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
500 MHz
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,013" (0,33mm)