LQP03TN4N7J02D | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | LQP03TN4N7J02D |
Opis | FIXED IND 4.7NH 350MA 400 MOHM |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 15 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 4.7 nH Nieekranowane Gruba warstwa Cewka indukcyjna 350 mA Maks. 400mOhm 0201 (0603 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | LQP03TN4N7J02D Modele |
Kategoria | Rezystancja stałoprądowa (DCR) Maks. 400mOhm |
Prod. | Q przy częst. 14 przy 500MHz |
Seria | Częstotliwość - rezonansu własnego 4,4GHz |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Status części Aktywny | Częstotliwość indukcyjności - próba 500 MHz |
Tolerancja ±5% | Rozmiar / wymiar 0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.) |
Prąd znamionowy (A) | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,013" (0,33mm) |