LQP03TN3N3B02D
Numer produktu DigiKey
490-6728-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-6728-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-6728-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LQP03TN3N3B02D
Opis
FIXED IND 3.3NH 450MA 250 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.3 nH Nieekranowane Gruba warstwa Cewka indukcyjna 450 mA Maks. 250mOhm 0201 (0603 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LQP03TN3N3B02D Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 250mOhm
Prod.
Q przy częst.
14 przy 500MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
8GHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
500 MHz
Typ
Gruba warstwa
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
0201 (0603 metryczne)
Tolerancja
±0,1nH
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,013" (0,33mm)