LQP02HQ4N7H02L
Numer produktu DigiKey
LQP02HQ4N7H02L-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
LQP02HQ4N7H02L
Opis
FIXED IND 4.7NH 350MA 350 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 nH Nieekranowane Gruba warstwa Cewka indukcyjna 350 mA Maks. 350mOhm 01005 (0402 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LQP02HQ4N7H02L Modele
Kategoria
Q przy częst.
13 przy 500MHz
Prod.
Częstotliwość - rezonansu własnego
6,7GHz
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Częstotliwość indukcyjności - próba
500 MHz
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Gruba warstwa
Obudowa / skrzynia
01005 (0402 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
01005 (0402 metryczne)
Tolerancja
±3%
Rozmiar / wymiar
0,016" x 0,008" (0,40mm x 0,20mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,013" (0,32mm)
Ekranowanie
Nieekranowane
Bazowy numer produktu
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 350mOhm