LQM21PH3R3XGEL80
Numer produktu DigiKey
490-LQM21PH3R3XGEL80TR-ND - Taśma i szpula (TR)
490-LQM21PH3R3XGEL80CT-ND - Taśma cięta (CT)
490-LQM21PH3R3XGEL80DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LQM21PH3R3XGEL80
Opis
FIXED IND 3.3UH 740MA 460 MOHM
Szczegółowy opis
3.3 µH Ekranowany Wielowarstwowe Cewka indukcyjna 740 mA Maks. 460mOhm 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
LQM21PH3R3XGEL80 Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 460mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
70MHz
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
530mA
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,043" (1,10mm)