LQM21PH1R0NGCD
Numer produktu DigiKey
490-18468-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-18468-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-18468-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LQM21PH1R0NGCD
Opis
FIXED IND 1UH 1A 130 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µH Ekranowany Wielowarstwowe Cewka indukcyjna 1 A Maks. 130mOhm 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LQM21PH1R0NGCD Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 130mOhm
Prod.
Częstotliwość - rezonansu własnego
50MHz
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Typ
Wielowarstwowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
0805
Tolerancja
±30%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
900mA