LQM18PH1R0MFRL
Numer produktu DigiKey
490-LQM18PH1R0MFRLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
490-LQM18PH1R0MFRLCT-ND - Taśma cięta (CT)
490-LQM18PH1R0MFRLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LQM18PH1R0MFRL
Opis
FIXED IND 1UH 950MA 250 MOHM SMD
Szczegółowy opis
1 µH Ekranowany Wielowarstwowe Cewka indukcyjna 950 mA Maks. 250mOhm 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
LQM18PH1R0MFRL Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 250mOhm
Prod.
Częstotliwość - rezonansu własnego
100MHz
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,037" (0,95mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
360mA