LQM18DH220M70L | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | LQM18DH220M70L |
Opis | FIXED IND 22UH 10MA 3.12 OHM SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 19 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 22 µH Ekranowany Wielowarstwowe Cewka indukcyjna 10 mA Maks. 3,12Ohm 0603 (1608 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | LQM18DH220M70L Modele |
Kategoria | Rezystancja stałoprądowa (DCR) Maks. 3,12Ohm |
Prod. | Częstotliwość - rezonansu własnego 15MHz |
Seria | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -55°C - 150°C |
Status części Aktywny | Częstotliwość indukcyjności - próba 1 MHz |
Typ Wielowarstwowe | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Materiał - rdzeń | Obudowa / skrzynia 0603 (1608 metryczne) |
Indukcyjność | Obudowa dostawcy urządzenia 0603 |
Tolerancja ±20% | Rozmiar / wymiar 0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.) |
Prąd znamionowy (A) | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,037" (0,95mm) |
Prąd - nasycenia (Isat) 50mA | Bazowy numer produktu |